Gizlilik

meslekirehber.com  olarak, misafirlerimizin web sitemiz ve uygulamalarımız üzerinden ilettikleri kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

meslekirehber.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. meslekirehber.com’ un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, meslekirehber.com’ un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

meslekirehber.com; bülten aboneliği ve/veya içerik altı yorumlarda Ad-Soyad, Mail adresi gibi kişisel bilgilerinizi talep edebilir. Ancak bilmelisiniz ki, bu kişisel bilgiler, bu sitede tanıtımı yapılan e-mail satış yöntemi ve/veya benzer amaçlar için kullanılmayacak olup, sadece hangi hizmet için talep edildi ise (örneğin bülten aboneliği) salt o hizmet için kullanılacaktır. (Yeri gelmişken, bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman ayrılma hakkınız saklıdır ve bu bir tıklama işlemi kadar kolaydır)

Bunun yanında, kişisel bilgilerinizi, yorum formu ve özellikle facebook yorum kutucuğu aracılığı ile alenen ifşa etmeniz yasaktır. Bu yasak;  bu durum meslekirehber.com aleyhine bir olumsuzluk teşkil ettiğinden ötürü değil, tamami ile siz misafirlerimizi koruma yönünde uygulanan bir yasaktır.

meslekirehber.com, reklam olarak Google Adsense sistemini kullandığından dolayı; Google, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Her Kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

meslekirehber.com

Yayınlanan içeriklerden ilk sizin haberiniz olsun
İSTERMİSİNİZ?

Meslekler hakkındaki spesifik bilgiler, Yeni iş Fikirleri, Bayilik veren firmalar ve Girişimcilik hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Advertisment ad adsense adlogger