Hakkımızda Sayfası
Mesleki Rehber hakkımızda sayfası

Hakkımızda

Zamanında “ekmek aslanın ağzında” derlerdi. Ancak günümüzde gelinen noktada neresinde olduğu bile bir muamma. Hal böyle olunca da, meslek seçimi hayat idamesi için oldukça önemli bir konu oluyor.

Mesleki Rehber olarak birincil amacımız, henüz bu seçimin arefesinde olan gençlerimize bir nebze de olsa yol gösterebilmek. Özellikle günümüzde önem kazanmış ve gelecekte trend olmaya aday meslekleri ve bu meslekler hakkında bilgileri (gereklilikler, şartlar, iş olanakları vs) sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Bunun için “arama kutucuğunu” kullanmanız yeterli.

Ayrıca yine “blog” bölümünde meslek seçimi ile ilgili aydınlatıcı ve yardımcı makalelere de yer vermeye çalışacağız.

İkincil amaç olarak ta; mesleğini seçip hayat mücadelesine dalmış, ancak ek gelir ihtiyacı olanlara da tavsiyeler vermek amacı ile “İş Fikirleri” bölümünü oluşturduk. Zira bu alan istismara çok açık olduğundan, internette araştırma yaptığınızda bir birinin nerede ise aynısı, hiç bir bilgi vermeyen çöp site dolu olduğunu göreceksiniz. (Gerçekten çok iyi olanları tenzih ediyorum)

İşte bu bağlamda devreye girerek, etkinliği onaylanmış iş fikirleri ile karşınıza çıkmayı planlıyoruz.

Faydalı olması dileği ile….

Mesleki RehberEditör

Yayınlanan içeriklerden ilk sizin haberiniz olsun
İSTERMİSİNİZ?

Meslekler hakkındaki spesifik bilgiler, Yeni iş Fikirleri, Bayilik veren firmalar ve Girişimcilik hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Advertisment ad adsense adlogger