Kullanım Koşulları

Bu site tamami ile insanlara faydalı bilgiler verme amacı güder. Dolayısı ile karşılıksız olarak sunulan bu tarz hizmet, bir takım kuralları da beraberinde getirmektedir.

Bu sitede kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; içeriklere yapmış olduğunuz yorumlarda kesinlikle cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasa dışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik haklarını ihlal edici, uluslararası hukuka ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları’ na aykırı içeriği olan iletiler gönderemezsiniz. Bunun yanı sıra, telif hakkı içeren dosya vb. materyalleri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, grup pazarlama ve taciz kesinlikle yasaktır.

Bilmelisiniz ki; içeriklere yapılan yorumları belli kriterlere göre moderasyondan geçirdikten sonra yayınlıyoruz. Ancak facebook yorum kutusu aracılığı ile yapılan yorumların ve  yorum içeriğinin geçerliliğini kontrol edip onaylamamız –takdir edersiniz ki- imkansızdır. Lütfen şunu unutmayın; gerek site yorum kutusu üzerinden, gerekse de facebook iletilerin içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir.

Paylaşılmış/verilmiş bilgilerin hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen iletiler yalnızca yazarın görüşlerini belirtir;kesin taahhüt değildir.

Eğer gönderilmiş bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal iletişim formu veya yorum formu aracılığı ile iletmenizi önemle rica ediyoruz. Ancak yıllarca edindiğimiz tecrübe gösterdi ki; yapılan her bilgilendirme maalesef doğru olmayabiliyor. O nedenle; makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendirilen içeriğin kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkımız saklıdır. Bu tümüyle manuel olarak yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen iletilerin anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabileceğini unutmayın.

Siteyi kullanış tarzınızın ve/veya yazmış olduğunuz bir yorumun neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alınırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) Resmi Kurum ve Kuruluşlara açıklama haklarımız saklıdır (dahası bu bir kanuni zorunluluktur).

Yorum ve bülten aboneliği esnasında, sizlerden ad-soyad, mail adresi gibi kimlik bilgilerinizi yazmanız istenir. (bu bilgilerle ilgili taahhüdümüz için bakınız>>)Tavsiyemiz, isminizin size özgü ve etik olarak uygun olmasıdır.

Verdiğiniz bilgilerde ve yazdığınız yorumlarda bir tutarsızlık veya etiğe aykırı bir durum tespit ederk (küfür, reklam, vb), gerek uyararak gerekse uyarmaksızın bunları gidermek için bilgilerinizi düzenleyebilir  veyahut silebiliriz. (Yazmış olduğunuz yorumları yayınlayıp yayınlamama hakkımız da bu bağlamda saklıdır)

Bilmelisiniz ki gönderdiğiniz her iletiyle birlikte IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgi, siteye girişinizin engellenmesi gerekirse veya internet bağlantı sağlayıcınız (ISP) ile irtibat kurmak için kullanılabilir. Bu durum bu kuralların önemli bir parçasını ihlâl etmeniz halinde oluşabilir.

Not: Site yazılımı ve kullandığımız Google Adsense reklam sistemi; tarayıcınızın önbelleğine, adınız ve emailiniz gibi hakkınızdaki küçük bilgileri içeren çerez adında bir metin belgesi kaydeder. Bu bilgiler, SADECE siteye girişiniz ve siteden güvenli çıkışınız için kullanılır. Yazılım, bilgisayarınızdan, sözü edilen bu bilgiden başka hiçbir formatta veri almaz ve bilgisayarınıza bir veri göndermez. (bu bilgilerle ilgili taahhüdümüz için bakınız>>)

Siteyi kullanan tüm misafirler yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Not: Gerektiği durumlarda kuralları değiştirme / ilave yapma hakkımız saklıdır.

Yayınlanan içeriklerden ilk sizin haberiniz olsun
İSTERMİSİNİZ?

Meslekler hakkındaki spesifik bilgiler, Yeni iş Fikirleri, Bayilik veren firmalar ve Girişimcilik hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Advertisment ad adsense adlogger